Komunikat nr 11, 12/2019

Komunikat nr 12/2019

Towarzyskie Zawody Gruntowe  Koła PZW nr 5 Warszawa Praga – Północ kategoria OPEN

Zarząd Koła PZW nr 5 Warszawa Praga – Północ informuje, iż w sobotę 31 sierpnia 2019 r. na łowisku JEGIEL - Nowa Wieś 93A koło Długosiodła
Gmina Brańszczyk, woj. mazowieckie -   organizuje  Towarzyskie Zawody Gruntowe  Koła PZW nr 5 Warszawa Praga-Północ w jednej kategorii OPEN.

Zapisy na powyższe zawody prowadzi Zarząd Koła nr 5 w środę 14 i 21 sierpnia br. w godz. 17.00 – 19.00  w siedzibie Koła w Warszawie przy ul. Twardej 42 sala nr 4 lub telefonicznie  603 041 450 (wiadomość SMS)  kol. Wiesław Myszkowski.

Uwaga!  

Transport własny.  Ilość miejsc ograniczona.

Powyższe zawody zostaną rozegrane w jednej  turze, w kategorii „OPEN  oraz w oparciu o Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb i Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego. Zbiórka  zawodników o godz. 7.00 na łowisku, gdzie zostanie przeprowadzona odprawa  techniczna zawodów i losowanie stanowisk wędkarskich.

Informacje dodatkowe o łowisku na stronie http://lowiskojegiel.pl/

Członków Koła zapraszamy.

Z wędkarskim pozdrowieniem.     

Zarząd Koła PZW nr. 5

Warszawa Praga – Północ

 

Komunikat nr 11/2019

Spinningowe     Mistrzostwa   Koła PZW nr 5 Warszawa Praga - Północ

Zarząd  Koła   informuje, iż  w dniach 24/25 sierpnia na przystani Koła nr 79 Warszawa -Ursus w miejscowości Strzyże  organizuje Spinningowe Mistrzostwa  Koła nr 5 w kategorii „OPEN”.

Zawody zostaną rozegrane w dwóch 7-godzinnych  turach, (godz. 07.00 - 14.00) w oparciu o Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb oraz zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego. Obie tury zaliczane do klasyfikacji „Wędkarz Roku  2019”.  Zbiórka  zawodników i odprawa techniczna dla każdej z tur zawodów o godz. 6.00 na  wskazanych wyżej przystaniach. Mistrzostwa zostaną rozegrane z łodzi wędkarskich  przydzielanych w drodze losowania dla każdej z tur. Dopuszcza się możliwość wyposażenia łodzi  przygotowanych przez organizatora w silniki  o maksymalnej  mocy do 4  KM, jak również korzystania z własnych łodzi po uprzednim zgłoszeniu tego faktu organizatorowi zawodów.

Zapisy na zawody przyjmuje  kol. Wiesław Myszkowski tel. 603-041-450  (wiadomość SMS) lub  Zarząd Koła PZW  nr 5 w Warszawie przy ul. Twardej 42, pokój nr 4  w środę  14 i 21  sierpnia br. w godz. 17.00 - 19.00.  Po tym terminie zgłoszenia  na zawody przyjmowane nie będą. Ilość miejsc ograniczona.  Opłat startowych nie pobieramy. Ewentualne opłaty parkingowe ponoszą indywidualnie zawodnicy.

 UWAGA!

Od zawodników niepełnoletnich  wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego na udział  w zawodach oraz  obecność  opiekuna w czasie całych zawodów.  Wzór druku w załączeniu.

Nieusprawiedliwiona absencja zgłoszonego zawodnika na zawodach - bez uprzedzenia o powyższym fakcie  organizatora zawodów -  skutkować będzie obciążeniem w/w zawodnika kosztem wynajmu łodzi w/g cennika na przystani.

O Ś W I A D C Z E N I E

Informacje dodatkowe – kol.  Wiesław Myszkowski tel. 603 041 450

Z wędkarskim pozdrowieniem.     

Zarząd Koła PZW nr. 5

Warszawa Praga – Północ