Zawody spławikowe w kategorii seniorów 07.05.2022r.

W dniu 07 maja 2022 r. na jeziorze Pomocnia w Błędowie Zarząd Koła PZW nr 5 zorganizował I Eliminacyjne Zawody Spławikowe do Mistrzostw Koła nr 5 w kategorii seniorów.  Planowane zawody zostały rozegrane w jednej 4-godzinnej turze z łodzi dla mężczyzn i pomostów dla kobiet.  Uzyskane wyniki równolegle zaliczone będą do klasyfikacji „Wędkarz Roku 2022”.

Zbiórka zawodników odbyła się o godz. 07.00 w Ośrodku Wędkarskim „POMOCNIA” w Błędowie, gdzie została przeprowadzona odprawa techniczna zawodów oraz losowanie łodzi i stanowisk wędkarskich.

W kategorii kobiet startowały 4 panie, natomiast w kategorii mężczyzn 8 panów. Zwyciężcom jak i wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i życzymy kolejnych wielkich połowów.

Szczególne gratulacje popłyneły od Sędziów dla 17 - letniego młodego mężczyzny który zajął 3-cie miejsce, życzymy kolejnych sukcesów.