Spławikowe Mistrzostwa Koła nr 5 na Kanale Szymońskim

23.06.2024 r. odbyła się III Tura Spławikowych Mistrzostw Koła PZW nr 5 na Kanale Szymońskim. Zawody odbyły się w trzech kategoriach: Kobiety, Mężczyźni i U15. Równo o godz. 8 rozpoczęły się zawody dorosłych i miały potrwać 3 godziny dla kobiet i 4 godziny dla mężczyzn. Mimo, że pogoda z rana była zachęcająca, to po ponad dwóch godzinach z wędką zawody musiały zostać przerwane z powodu ulewy i burzy. Ryby zostały zważone i wypuszczone. Niestety z racji bezpieczeństwa naszej młodzieży podjęto decyzję o odwołaniu zawodów dla nich. Wszyscy wrócili na Ośrodek Ostrów Pieckowski.

Pora była jeszcze wczesna, a jak wiadomo po burzy wychodzi słońce więc podjęto szybką decyzję o zawodach dla młodzieży na ośrodku wczasowym. Tak więc nasza młodzież nie została pokrzywdzona i przez 2 h mogła pokazać co potrafi.

Po obiado-kolacji zostały wręczone dyplomy i puchary z III Tury jak i Klasyfikacji Generalnej za 2024r. WSZYSTKIM GRATULUJEMY